İkitelli İş Güvenliği

İkitelli İş Güvenliği

Sürekli doktor hizmeti ile her daim yanınızda olan Denge OSGB sizlere İkitelli Aykosan sanayi sitesi iş güvenliği içerisinde hizmet vermektedir. Bu bağlamda OSGB hizmetini ayağınıza getirmiştir. Gerek profesyönel kadrosu ile gerekse uzman hekimleriyl

Sürekli doktor hizmeti ile her daim yanınızda olan Denge OSGB sizlere İkitelli Aykosan sanayi sitesi iş güvenliği içerisinde hizmet vermektedir. Bu bağlamda OSGB hizmetini ayağınıza getirmiştir. Gerek profesyönel kadrosu ile gerekse uzman hekimleriyle sürekli sizlere hizmet vermektedir. Ayda bir kere uğrayan doktor hizmeti yerine haftanın her günü sizlere doktor hizmeti sunmaktadır.

 

Her türlü OSGB sorunlarınız için bize ücretsiz olarak danışabilirsiniz. Sizlere uzaktan değil içinizden hizmet ediyoruz. İkitelli iş güvenliği konusunda gerek tecrübemiz gerekse ekibimiz ile bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyacabilecek kapasitedeyiz.  İkitelli OSGB bilindiği gibi Türkiye'nin en büyük OSGB'lerin başında gelmektedir. Biz denge OSGB olarak İkitelli OSGB'nin bütün iş güvenlği hizmetine talibiz.

 

Bizi müşterilerimize sorabilirsiniz.