İpgaz İkitelli İş Güvenliği

Ana Sayfa > İSG Haberleri

İpgaz İkitelli İş Güvenliği

Devletimiz de geçmiş dönemlerde meydana gelen iş kazaları ve sağlıksız çalışma ortamlarının önüne geçebilmek adına İş Sağlığı ve Güvenliği ile alakalı bir takım yasal düzenlemelere giderek gerekli önlemlerin alınmasını ve daha sağlıklı ve güvenli bir işyeri düzenlemesi getirmiştir.

Devletimiz de  geçmiş dönemlerde meydana gelen iş kazaları ve sağlıksız çalışma ortamlarının önüne geçebilmek adına İş Sağlığı ve Güvenliği ile alakalı bir takım yasal düzenlemelere giderek gerekli önlemlerin alınmasını ve daha sağlıklı ve güvenli bir işyeri düzenlemesi getirmiştir.

    6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği yasası yürürlüğe girdiğinden beri Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın da denetimleri sıklaşarak artmış ve İş Sağlığı ve Güvenliği daha ileri boyutlara taşınarak uygulanırlığı da aynı oranda artmış bulunmaktadır.

   İş Sağlığı ve Güvenliği ‘ nin eksikliğinden ya da uygulanmamasından kaynaklı meydana gelen can kayıpları , iş günü ve maliyet kayıpları da göz önüne alındığı taktirde konunun hassasiyet ve değerini daha net görebileceğinizden hiç şüpheniz olmasın.

    Tüm bunların yanı sıra İpgaz Sanayi sanayi sitesi gibi İş Güvenliğinin ve İş Sağlığı’ nın son derece hassas olduğu bölgelerde özellikle İkitelli İş Güvenliği kapsamında daha da dikkatli ve özenli olunması gerekmektedir.

Konunun hassasiyet boyutunu daha net anlatabilmek adına bir veya daha fazla çalışandan oluşan ve sanayi bölgesi olsun ya da olmasın tüm iş yerlerinin 6331 sayılı kanun gereği Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından denetime tabi tutulacağını ve gerekli koşullar ve önlemler oluşturulmadığı taktirde haklarında cezai işlem uygulanacağını belirtmek isteriz.

   İpgaz İş Güvenliği ve İş Sağlığı alması kesinlikle şart olan bir bölge olduğundan bakanlık tarafından yetkilendirilen ve civar olarak İkitelli  İş Güvenliği ve İş Sağlığı hizmeti verebilen yetkin bir firma ile çalışılmasının önemi büyüktür. İkitelli OSGB 220 adet referans firmasıyla bakanlıktan aldığı yetki dahilinde İpgaz İş Güvenliği, İkitelli İş Güvenliği de dahil olmak üzere bir çok bölgede aktif ve etkin olarak OSGB yani ortak sağlık ve güvenlik birimi hizmeti sunmaktadır.

   Denge OSGB , İpgaz gibi , İstanbul İş Güvenliği ‘nin diğer işyerlerine göre bir derece daha yüksek önem taşıdığı sanayi bölgelerine hassas ve özenli yaklaşarak günden güne büyüyen müşteri portföyünü bu bilinçle oluşturmuş sağlam bir firmadır.

Sizde OSGB hizmetini en kaliteli şekilde almak ve meydana gelebilecek iş kazaları ya da sağlıksız iş yeri ortamlarının önüne geçmek istiyorsanız Denge OSGB sizlere İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetini sunmaktan memnuniyet duyacaktır.